TANITMA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

IMEX Frankfurt Fuarı

19-21 Mayıs 2015 tarihleri arasında 400 metrekare bir stant ile IMEX Frankfurt’ta Bakanlığımız ile İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu işbirliğinde organize edilen Türkiye standında 50 firma ve sektör kuruluşu yer almıştır.

13 yıldır düzenlenen IMEX Frankfurt fuarı uluslararası toplantı endüstrisinin önemli ve büyük kaynaklarından birisidir. Fuar'da gerçekleşen forum, toplantı ve eğitimler sayesinde sektördeki yenilikleri yakalamak için katılımcılara fırsatlar sunulmaktadır. IMEX Fuarı, uluslararası toplantı pazarının kalbi olarak görülmektedir.

Tanıtma Genel Müdür Yardımcımız Dr. Cengiz AYDİN'ın katılım sağladığı IMEX Fuarı süresince günlük olarak yayınlanan "IMEX Daily" isimli gazetede 3 gün boyunca Türkiye ilanı yayımlanmış, İstanbul, Antalya, Ankara ve İzmir gibi Türkiye'nin önde gelen toplantı ve insentif olanakları ile konaklama ve etkinlik mekanlarının tanıtımı yapılmış ve Türkiye'nin kongreler için sunulan seçkin imkanları ve destinasyonları uluslararası ziyaretçilere, karar vericilere ve davetlilere sunulmuştur.

 

  • imex1
  • imex2