TANITMA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Şanghay WTF 2015 Fuarı

            07-10 Mayıs 2015 tarihleri arasında Şanghay Belediyesi Turizm İdaresi tarafından 12. si düzenlenen Şanghay WTF 2015 Fuarı,  Shanghai Exhibition  Center’de  gerçekleştirilmiştir.  Bakanlığımızca, fuara 108 m2’lik stant ile iştirak edilmiştir. Bakanlığımız standında Müşavirliğimize ve Şanghay  THY ofisine  ayrılan alanların dışında, bir kısmı Türkiye'den gelen, bir kısmı da Çin'de faaliyet gösteren Türk  firmaları yer almıştır.

            Fuarın ilk günü olan 07 Mayıs 2015 tarihinde Bakanlığımıza  fuarı organize eden  Shanghai International Conference Management Organization tarafından "The destination of The Year " ödülü takdim edilmiştir. Söz konusu ödül takdimine Genel Müdür Yardımcımız Sn. Cengiz Aydın, Şanghay Başkonsolosu Sn. Özcan Şahin ve Pekin Kültür ve Tanıtma Ataşesi  Sn. Fuat Tayfun Şener katılmışlardır.

            Fuarın 2. günü Bakanlığımız temsilcilerinin de katılımıyla standımızda yer alan Türk seyahat Acentaları ile bire bir görüşmeler yapılmıştır. 

            Fuarın 3. günü halka açık olup, standımızda THY Şanghay Bürosunca Müşavirliğimize sağlanan uçak bileti ödülü vesilesiyle bir çekiliş düzenlenmiştir. Çekiliş sonucunda Şanghaylı bir Çin vatandaşına Şanghay-İstanbul-Şanghay parkurunda bir uçak bileti takdim edilmiştir.  Standımıza oldukça yoğun bir ilgi gösterilmiştir. Ayrıca, standımızda konumlandırılan 8.5 m2'lik LED ekrandan sürekli olarak Bakanlığımızın Home of konseptli yeni tanıtım filmleri gösterilmiştir.

 
 
  • SangayWTF1
  • SangayWTF2
  • SangayWTF3